Stanowisko ds. testów i zarządzania środowiskiem przedprodukcyjnym - Surallah, Pilipinas - ZUS

    ZUS
    ZUS Surallah, Pilipinas

    Natagpuan sa: Foundit PH A2 - 1 linggo ang nakalipas

    Default job background
    Paglalarawan
    • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS
    • Nazwa komórki organizacyjnej

    Departament Rozwoju Systemów Informatycznych
    • Miejsce pracy

    Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
    • Adres miejsca pracy

    Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa
    • Województwo

    mazowieckie
    • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

    Stanowisko ds. testów i zarządzania środowiskiem przedprodukcyjnym - wynik rekrutacji
    • Zadania

    Jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce I jednym z największych pracodawców Połączmy siły Możesz nas wesprzeć swoją wiedzą i kompetencjami, a my pomożemy Ci w rozwoju. Uzyskasz szeroką wiedzę w obszarze najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych pracując w ramach jednego z największych tego typu systemów na świecie. Ponadto zagwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach którego będziesz mógł współpracować z doświadczonymi fachowcami, zyskać oprócz wynagrodzenia premię kwartalną, możliwość pracy, w przyjaznej atmosferze, w elastycznym czasie pracy i/lub hybrydowo, oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych, dopłatę do studiów i dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i grupowe.

    Zadania Na Stanowisku

    • bierze udział w planowaniu i zarządzaniu środowiskami przedprodukcyjnymi w Zakładzie;
    • bierze udział w planowaniu testów na środowiskach przedprodukcyjnych oraz w przygotowaniu środowiska przedprodukcyjnego na potrzeby testów usług IT;
    • uczestniczy w rozwoju oprogramowań wspomagających zarządzanie badaniami przedprodukcyjnymi w Zakładzie;
    • administruje i nadzoruje narzędzia czuwające nad prawidłowym przebiegiem testów;
    • opracowuje i utrzymuje scenariusze umożliwiające tworzenie i uruchamianie testów automatycznych w zakresie PUE.
    • Wymagania

    Wymagania Niezbędne

    • wykształcenie średnie
    • minimum 1 rok doświadczenia w obszarze zarządzania eksploatacją systemu informatycznego
    • minimum 1 rok stażu pracy

    Mile Widziane

    • wykształcenie wyższe (informatyka, zarządzanie)

    minimum 1 rok pracy związanej z testowaniem rozwiązań IT / aplikacji

    Wymagania Dodatkowe

    • podstawy SQL,
    • podstawy Unix,
    • podstawy MS Windows
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • orientacja na cel
    • orientacja na jakość
    • komunikacja
    • współpraca
    • elastyczność
    • nastawienie na rozwój
    • radzenie sobie w trudnych sytuacjach

    Wymagane Dokumenty

    • CV
    • list motywacyjny
    • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie
    • skany dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe
    • skany dokumentów potwierdzających staż pracy