Trabaho
Surallah

    Stanowisko ds. obsługi sekretariatu - Surallah, Pilipinas - ZUS

    ZUS
    ZUS Surallah, Pilipinas

    Natagpuan sa: Foundit PH A2 - 3 araw ang nakalipas

    Default job background
    Paglalarawan
    • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS
    • Nazwa komórki organizacyjnej

    Departament Kontroli Płatników Składek
    • Miejsce pracy

    Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
    • Adres miejsca pracy

    Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa
    • Województwo

    mazowieckie
    • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

    Stanowisko ds. obsługi sekretariatu
    • Zadania

    Termin aplikowania upłynął

    Zakres Zadań Realizowanych Na Stanowisku Pracy

    • organizuje obieg korespondencji
    • monitoruje terminowość załatwiania (realizacji) spraw i dyspozycji wydawanych przez kierującego departamentem
    • opracowuje materiały informacyjne, przygotowuje pisma zgodnie z poleceniem kierującego departamentem
    • zapewnia zaopatrzenie w materiały biurowe na potrzeby departamentu
    • Wymagania

    Wymagania Niezbędne

    • wykształcenie średnie

    Mile Widziane

    • wykształcenie wyższe (zarządzanie i organizacja, ekonomia, administracja, nauki społeczne, nauki humanistyczne)
    • doświadczenie zawodowe (minimum 6 miesięcy pracy związanej z obsługą sekretarsko-biurową)

    Wymagania Dodatkowe

    • umiejętność obsługi programów MS Word, MS Excel
    • radzenie sobie w trudnych sytuacjach
    • rozwiązywanie problemów
    • współpraca i komunikacja
    • orientacja na jakość
    • wysoka kultura osobista
    • punktualność
    • wielozadaniowość

    Wymagane Dokumenty

    • CV
    • list motywacyjny
    • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie

    Dokumenty należy przesyłać poprzez formularz aplikacyjny 'Aplikuj', znajdujący się na dole oferty

    Dodatkowe Informacje

    • rozmowa kwalifikacyjna zostanie przeprowadzona w siedzibie Centrali ZUS lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy - wywiad on-line
    • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    • dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
    • oferty niekompletne tj. niezawierające skanu, któregokolwiek wymaganego dokumentu nie będą rozpatrywane
    • Termin, do którego należy składać dokumenty

    • Oferujemy

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
    • system premiowy

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami

    Wyposażenie Stanowiska Pracy

    • sprzęt komputerowy
    • sprzęt biurowy

    Warunki Wykonywania Pracy

    • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
    • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
    • wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS
    • konieczność poruszania się po całym obiekcie
    • konieczność wykonywania pracy poza biurem
    • konieczność odbywania podróży służbowych
    • budynek 3-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych
    • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 0 piętrze
    • wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika
    • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie
    • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

    Lista Kandydatów Spełniających Wymagania Formalne

    Alicja Przewrocka Warszawa

    Anna Jaworska Warszawa

    Bartłomiej Bijata Biała Podlaska

    Anna Weremij Warszawa

    Marta Małecka Ciechanów

    Iwona Zalewska Warszawa

    Sylwia Hardel Warszawa

    Jolanta Hrycko Warszawa

    Violetta Aleskandrowicz Ciemne

    Edyta Świstak Warszawa

    Paulina Górska Mazowieckie

    Wojciech Trzaskalski Warszawa

    Katarzyna Bruszewska Warszawa

    Sebastian Zdanowicz Mińsk Mazowiecki

    Magdalena Michalska Warszawa

    Katarzyna Wasila Święcice

    Anna Malczewska Mazowieckie

  • ZUS

    Natagpuan sa: Foundit PH A2 - 1 araw ang nakalipas

    ZUS Surallah, Philippines, Pilipinas Buong oras

    Nazwa jednostki organizacyjnej · Centrala ZUSNazwa komórki organizacyjnej · Departament Kontroli Płatników SkładekMiejsce pracy · Centrala Zakładu Ubezpieczeń SpołecznychAdres miejsca pracy · Szamocka 3/5, 01-748, WarszawaWojewództwo · mazowieckieNazwa stanowiska pracy wg. regula ...