Trabaho
Surallah

    Zastępca Naczelnika Wydziału Kompleksowego Zarządzania Zasiłkami - Surallah, Pilipinas - ZUS

    ZUS
    ZUS Surallah, Pilipinas

    Natagpuan sa: Foundit PH A2 - 3 araw ang nakalipas

    Default job background
    Paglalarawan
    • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS
    • Nazwa komórki organizacyjnej

    Departament Zasiłków
    • Miejsce pracy

    Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
    • Adres miejsca pracy

    Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa
    • Województwo

    mazowieckie
    • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

    Zastępca Naczelnika Wydziału Kompleksowego Zarządzania Zasiłkami
    • Zadania

    Jesteśmy jedną z największych instytucji w Polsce wypłacającą świadczenia milionom ubezpieczonym I jednym z największych pracodawców Połączmy siły Możesz nas wesprzeć swoją wiedzą i kompetencjami, a my pomożemy Ci w rozwoju. Uzyskasz szeroką wiedzę w obszarze ubezpieczeń społecznych w Polsce i na świecie, i postępowania administracyjnego, ale również w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych wykorzystywanych w zakresie obsługi milionów klientów. Ponadto zagwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach którego będziesz mógł współpracować z doświadczonymi fachowcami, zyskać premię kwartalną, możliwość pracy w przyjaznej atmosferze, w elastycznym czasie pracy i/lub hybrydowo, bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i grupowe

    Zakres Najważniejszych Zadań Realizowanych Na Stanowisku

    • organizacja pracy pracowników Wydziału i sprawowanie nadzoru nad prawidłowością i terminowością realizacji zadań
    • nadzorowanie rozpatrywania spraw z zakresu obsługi świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa oraz ubezpieczenia wypadkowego
    • nadzorowanie prowadzenia kontroli funkcjonalnych w komórkach zasiłków w terenowych jednostkach organizacyjnych Zakładu w zakresie przyznawania i wypłaty zasiłków
    • uczestnictwo w opiniowaniu wewnętrznych aktów prawnych
    • nadzorowanie sporządzania wystąpień do innych komórek i jednostek ZUS, organów, urzędów i podmiotów w kwestiach dot. zasiłków, przygotowywanych przez podległych pracowników
    • wspomaganie Naczelnika Wydziału w kierowaniu zespołem
    • Wymagania

    Wymagania Niezbędne

    • wykształcenie wyższe
    • minimum 4 lata stażu pracy
    • minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze administracji

    Mile Widziane

    • wykształcenie wyższe (ubezpieczenia społeczne, prawo, zarządzanie, ekonomia)
    • minimum 3 lata pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

    Wymagania Dodatkowe

    • znajomość zagadnień z zakresu świadczeń z ubezpieczenia społecznego, w szczególności znajomość ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa (Dz. U. z 2023 r. poz. 2780)
    • orientacja na cel oraz jakość
    • umiejętność komunikacji oraz współpracy
    • umiejętność kierowania, motywowania zespołu
    • umiejętność zarządzania procesowego

    Wymagane Dokumenty

    • CV
    • list motywacyjny
    • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie
    • skany dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy
    • skany dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe