Trabaho
Surallah

    Stanowisko ds. analiz strategicznych - Surallah, Pilipinas - ZUS

    ZUS
    ZUS Surallah, Pilipinas

    Natagpuan sa: Foundit PH A2 - 4 araw ang nakalipas

    Default job background
    Paglalarawan
    • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS
    • Nazwa komórki organizacyjnej

    Departament Strategii i Kontrolingu
    • Miejsce pracy

    Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
    • Adres miejsca pracy

    Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa
    • Województwo

    mazowieckie
    • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

    Stanowisko ds. analiz strategicznych (specjalista)
    • Zadania

    Zakres Zadań Wykonywanych Na Stanowisku Pracy

    • uczestniczy w opracowaniu i prowadzi system opomiarowania organizacji w zakresie zadań i procesów w Zakładzie,
    • opracowuje informacje zarządcze w zakresie danych i wskaźników, przygotowuje propozycje rekomendacji i monitoruje ich wykonanie,
    • pozyskuje dane na potrzeby prowadzonych analiz,
    • uczestniczy w działaniach związanych z eksploatacją modułu SAP BW wspierającego system informacji zarządczej,
    • uczestniczy w opracowaniu mierników dla celów strategicznych i celów w planie działalności Zakładu oraz prowadzi ich pomiar.
    • Wymagania

    Wymagania Niezbędne

    • wykształcenie wyższe
    • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie wykonywania analiz lub przygotowywania i analizy zbiorów danych lub benchmarkingu lub opracowywania raportów i informacji zarządczych
    • minimum 2 lata stażu pracy

    Mile Widziane

    • wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość, ekonometria, statystyka, matematyka, systemy informacyjne)
    • minimum 2 lata pracy związanej z analizą i opracowaniem danych, przygotowywaniem raportów i informacji zarządczych
    • minimum 1 rok pracy w środowisku SAP

    Wymagania Dodatkowe

    • znajomość obsługi pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym
    • znajomość programu MS Excel w stopniu zaawansowanym
    • umiejętność podejmowania decyzji
    • umiejętności negocjacyjne
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • innowacyjność
    • umiejętność komunikacji i współpracy
    • orientacja na cel
    • orientacja na jakość

    Prosimy o Następujące Dokumenty

    • CV
    • list motywacyjny
    • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie
    • skany dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe
    • skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenia o zatrudnieniu zawierającego okres zatrudnienia w przypadku pozostawania w stosunku pracy