Trabaho
Surallah

    Stanowisko ds. administrowania serwerową platformą Windows - Surallah, Pilipinas - ZUS

    ZUS
    ZUS Surallah, Pilipinas

    Natagpuan sa: Foundit PH A2 - 3 araw ang nakalipas

    Default job background
    Paglalarawan
    • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS
    • Nazwa komórki organizacyjnej

    Departament Eksploatacji Infrastruktury Informatycznej
    • Miejsce pracy

    Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
    • Adres miejsca pracy

    Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa
    • Województwo

    mazowieckie
    • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

    Stanowisko ds. administrowania serwerową platformą Windows - wynik rekrutacji
    • Zadania

    Termin aplikowania upłynął r.

    Jeśli jesteś osobą elastyczną, nastawioną na rozwój i współpracę, potrafisz rozwiązywać problemy i czerpiesz satysfakcję z tego, że potrafisz osiągnąć cel i radzisz sobie w trudnych sytuacjach, to szukamy właśnie Ciebie

    Jesteśmy jedną z największych instytucji i pracodawców w Polsce Połączmy siły Możesz nas wesprzeć swoją wiedzą i kompetencjami, a my pomożemy Ci w rozwoju. Uzyskasz szeroką wiedzę w obszarze najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych pracując w ramach jednego z największych tego typu systemów na świecie. Ponadto zagwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach którego będziesz mógł współpracować z doświadczonymi fachowcami, zyskać oprócz wynagrodzenia premię kwartalną, możliwość pracy, w przyjaznej atmosferze, w elastycznym czasie pracy i/lub hybrydowo, oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych, dopłatę do studiów i dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i grupowe.

    Stanowisko ds. administrowania serwerową platformą Windows

    Cel istnienia stanowiska:
    Zapewnia ciągłe, wydajne i bezpieczne funkcjonowanie serwerowych systemów Windows wraz z systemami z nimi związanymi.

    Zadania

    • instaluje i konfiguruje serwerowe systemy operacyjne i oprogramowanie systemowo-narzędziowe eksploatowane na serwerach Windows,
    • tworzy i zabezpiecza kopie zapasowe systemów administrowanych oraz odtwarza je,
    • optymalizuje serwerowe systemy Windows oraz analizuje aktualne parametry pracy,
    • zapewnia poprawność konfiguracji, parametrów, wydajności i bezpieczeństwa pracy: serwerowych systemów operacyjnych Windows, systemu poczty elektronicznej, systemów zarządzania infrastrukturą w zakresie obsługiwanych technologii, interfejsów z innymi systemami komputerowymi KSI (Kompleksowy System Informatyczny),
    • nadzoruje prawidłowe wykorzystanie licencji dla ITS serwerowej Platformy Windows,
    • uczestniczy w opracowywaniu: wytycznych w zakresie procedur udostępniania zasobów i tworzenia struktury kont użytkowników domeny centralnej Windows, sprawozdań i analiz pracy serwerowych systemów Windows oraz realizowanego harmonogramu pracy, zaleceń zmierzających do poprawy parametrów pracy administrowanych serwerów, wymagań dotyczących zmiany konfiguracji wynikających z analizy pracy systemów.
    • Wymagania

    Wymagania Niezbędne

    • wykształcenie wyższe
    • minimum 3 lata stażu pracy
    • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze obszar IT - administrowanie systemem

    Mile Widziane

    • wykształcenie wyższe (elektronika i telekomunikacja, informatyka, automatyka)
    • minimum 4 lata pracy związanej z obsługą systemów informatycznych

    Wymagania Dodatkowe

    • umiejętność obsługi pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym
    • orientacja na cel
    • orientacja na jakość
    • komunikacja
    • współpraca
    • elastyczność

    Wymagane Dokumenty

    • CV
    • list motywacyjny
    • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie
    • skan świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy
    • skan dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe