Trabaho
Surallah

    Stanowisko ds. analizy danych i ryzyka - Surallah, Pilipinas - ZUS

    ZUS
    ZUS Surallah, Pilipinas

    Natagpuan sa: Foundit PH A2 - 3 araw ang nakalipas

    Default job background
    Paglalarawan
    • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS
    • Nazwa komórki organizacyjnej

    Departament Kontroli Płatników Składek
    • Miejsce pracy

    Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
    • Adres miejsca pracy

    Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa
    • Województwo

    mazowieckie
    • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

    Stanowisko ds. analizy danych i ryzyka
    • Zadania

    Termin aplikowania upłynął

    Zakres Zadań Realizowanych Na Stanowisku Pracy

    • dokonuje analizy danych zgromadzonych na kontach płatników składek, ubezpieczonych i świadczeniobiorców, opracowuje modele eksploracji danych, przeprowadza eksplorację, weryfikuje hipotezy i poszukuje wiedzy w danych (SQL, EDA, Big Data, AI, ML, ETL)
    • tworzy analizy ryzyka w oparciu o bieżące normy, standardy, metodyki i metody analiz statystycznych
    • określa wymagania w zakresie tworzenie środowiska danych niezbędnych dla prowadzenie analizy ryzyka w celu wykrywania zagrożeń w ubezpieczeniach społecznych
    • współdziała w projektowaniu wymagań do systemów informatycznych obszaru kontroli płatników składek i zasad bezpieczeństwa informacji
    • Wymagania

    Wymagania Niezbędne

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie zawodowe(minimum 1 rok (kierunek studiów informatyka, ekonometria, matematyka) lub 3 lata doświadczenia zawodowego w przypadku ukończenia innego rodzaju studiów. Obszar projektowanie/ tworzenie systemów informatycznych lub definiowanie wymagań lub tworzenie zapytań (SQL) do relacyjnych baz danych lub budowanie modeli analitycznych
    • staż pracy ogółem (minimum 1 rok)

    Mile Widziane

    • wykształcenie wyższe (informatyka, informatyka i ekonometria, informatyka ekonomiczna, cybernetyka, statystyka z elementami informatyki, matematyka z elementami informatyki, elektronika lub pokrewne)
    • studia podyplomowe (zarządzanie projektami, systemy informatyczne, metody statystyczno-ekonometrycznych do analizy i/lub eksploracji danych, analiza wymagań do systemów informatycznych, bezpieczeństwo informacji)
    • doświadczenie zawodowe (4 lata pracy przy projektowaniu / tworzeniu systemów informatycznych lub definiowaniu wymagań lub tworzeniu zapytań SQL lub budowaniu modeli analitycznych oraz 2 lata pracy związanej z kontrolą płatników składek)

    Wymagania Dodatkowe

    • znajomość SQL
    • orientacja na cel
    • orientacja na jakość
    • komunikacja
    • współpraca
    • elastyczność
    • nastawienie na rozwój
    • negocjowanie i wywieranie wpływu
    • podejmowanie decyzji
    • rozwiązywanie problemów
    • innowacyjność

    Wymagane Dokumenty

    • CV
    • list motywacyjny
    • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie
    • skan świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy
    • skan dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe

    Dokumenty należy przesyłać poprzez formularz aplikacyjny 'Aplikuj', znajdujący się na dole oferty

    Dodatkowe Informacje

    • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz test wiedzy (z zakresu znajomości języka zapytań SQL, prowadzenia ekstrakcji, transformacji i oczyszczania danych (procesu ETL) i analizy danych
    • rozmowa kwalifikacyjna oraz test wiedzy zostaną przeprowadzone w siedzibie Centrali ZUS lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy - wywiad on-line
    • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    • dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
    • oferty niekompletne tj. niezawierające skanu, któregokolwiek wymaganego dokumentu nie będą rozpatrywane
    • Termin, do którego należy składać dokumenty

    • Oferujemy

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość wykonywania pracy zdalnej lub hybrydowo
    • inicjalny pakiet szkoleń merytorycznych
    • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje
    • wykorzystanie nowych technik i technologii Sztuczna Inteligencja - uczenie maszynowe)
    • pracę na dużych zbiorach danych (Big Data)
    • budowanie mechanizmów automatyzacji procesów biznesowych
    • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wczasów i wyjść do kina czy teatru)
    • system premiowy (nagrody kwartalne, dodatkowa pensja roczna 13'tka)
    • stołówka w miejscu pracy
    • specjalne warunki dodatkowego ubezpieczenia na zdrowie i życie (PZU)
    • dofinansowanie do karnetu sportowego (FitProfit)
    • siłownia w pobliżu (100 metrów)
    • dogodny dojazd
    • ciekawą i unikalną pracę

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób

    z niepełnosprawnościami

    Wyposażenie Stanowiska Pracy

    • sprzęt komputerowy (laptop, dwa monitory, słuchawki)
    • sprzęt biurowy

    Warunki Wykonywania Pracy

    • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
    • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
    • wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS
    • konieczność poruszania się po całym obiekcie
    • konieczność wykonywania pracy poza biurem
    • konieczność odbywania podróży służbowych
    • budynek 3-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych
    • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 0 piętrze
    • wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika
    • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie
    • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

    Lista Kandydatów Spełniających Wymagania Formalne

    Piotr Kupidurski Warszawa

    Michał Włodarski Mazowieckie

    Jakub Łaszczyk Kraków