Trabaho
Surallah

    Główny Specjalista ds. zamówień publicznych - Philippines, Surallah, Pilipinas - ZUS

    ZUS
    ZUS Philippines, Surallah, Pilipinas

    3 araw ang nakalipas

    Default job background
    Buong oras Seguro
    Paglalarawan
    • Nazwa jednostki organizacyjnej

    Centrala ZUS
    • Nazwa komórki organizacyjnej

    Departament Zamówień Publicznych
    • Miejsce pracy

    Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
    • Adres miejsca pracy

    Szamocka 3/5, 01-748, Warszawa
    • Województwo

    mazowieckie
    • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

    Główny Specjalista ds. zamówień publicznych
    • Zadania

    Na stanowisku ds. zamówień publicznych możesz rozwijać zawodową karierę będąc odpowiedzialnym za:
    • przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych dotyczących potrzeb komórek organizacyjnych Centrali oraz kategorii zamówień zarządzanych centralnie - do których stosuje się przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych,
    • przygotowanie, prowadzenie i przechowywanie dokumentacji przydzielonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego oraz zapewnienie prawidłowej obsługi prac komisji przetargowych w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu,
    • opiniowanie i weryfikację wniosków zakupowych komórek organizacyjnych Centrali, w zakresie kompletności oraz zgodności z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych i wewnętrznymi aktami prawnymi,
    • opracowanie projektów ogłoszeń i informacji wymaganych dla danego trybu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz przekazanie ich do publikacji - zgodnie z wymogami ustawy Prawo zamówień publicznych,
    • współpraca z Oddziałami oraz przeprowadzanie kontroli funkcjonalnych.
    • Wymagania

    Jeśli Spełniasz Poniższe Niezbędne Wymagania

    • wykształcenie wyższe
    • minimum 2-letnie doświadczenie w stosowaniu prawa zamówień publicznych
    • minimum 2-letni staż pracy

    Twoim Atutem Jest

    • wykształcenie wyższe (prawo, ekonomia, administracja, techniczne)
    • minimum 5 lat pracy związanej z udzielaniem zamówień publicznych, w tym co najmniej 2 lata doświadczenia w przeprowadzaniu postępowań nadprogowych (unijnych)

    Posiadasz Dodatkowe Umiejętności

    • sprawność obsługi pakietu MS Office
    • negocjowanie i wywieranie wpływu
    • podejmowanie decyzji
    • radzenie sobie w trudnych sytuacjach
    • rozwiązywanie problemów
    • orientacja na cel
    • orientacja na jakość
    • umiejętność komunikacji
    • umiejętność współpracy
    • elastyczność
    • nastawienie na rozwój

    Prosimy o Nadesłanie Następujących Dokumentów

    • CV
    • list motywacyjny
    • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie
    • skany dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe
    • skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy